Problem z załadowaniem strony? Kliknij tutaj

projekt Nr 47

47. Zakup nowych szafek szatniowych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Niepołomicach


Lokalizacja

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Niepołomicach

Skrócony opis

Szafki szatniowe użytkowane przez uczniów szkoły nr 1 uległy tak mocnemu wypracowaniu, że części z nich nie da się w sposób poprawny użytkować.
Środki finansowe jakie planujemy pozyskać z budżetu obywatelskiego, są ogromną szansą na zakup nowych szafek dla uczniów naszej szkoły.

Opis projektu

Aktualnie użytkowane przez uczniów szafki szatniowe pamiętają jeszcze lata 80. Były one już wielokrotnie naprawiane i przemalowywane. Wypracowane są zamknięcia szafek, co często jest powodem problemów z ich otwarciem. Niestety na przestrzeni lat eksploatowane przez kolejne roczniki uczniów, uległy tak mocnemu wypracowaniu, że części z nich nie da się w sposób poprawny użytkować.

Środki finansowe jakie planujemy pozyskać z budżetu obywatelskiego, są ogromną szansą na zakup nowych szafek.
Warto zaznaczyć, że zakupione szafki będą do powszechnej dyspozycji uczniów Miasta i Gminy Niepołomice, uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 1. Zakup nowych szafek szatniowych niewątpliwie bardzo mocno wpłynie na poprawę walorów estetycznych wnętrza szkoły.

Uzasadnienie realizacji projektu

Niestety środki z budżetu szkoły nie pozwalają na realizację takiej inwestycji. Planowana jest wymiana ciągu szafek na parterze lub I piętrze. W szkole nie ma szatni a liczba szafek już teraz jest niewystarczająca. Nie ma też miejsca na kolejne dostawki. Wymiana starych szafek szatniowych na nowe rozwiązuje powyższe problemy, gdyż dla przewidywanego ciągu szafek zwiększy się ze 170 do około 240!

Poszczególne elementy kosztów, wskazane przez wnioskodawcę
Lp.Część składowaSzacunkowy koszt (brutto)
1Zakup 240 szafek szatniowych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Niepołomicach47 000 zł
2Transport szafek1 000 zł
Łącznie: 48 000 zł